Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz szbalogh #215694 üzenetére

    Szerintem még nem volt szó róla.

    A múlt héten próbálgattam gyakorlóban. 10db E5 oldalról üzemanyagtartályt lőve csak a 7. E5 gyulladt ki, az is a 2. lövésre, viszont az végig le is égett (se direktíva, se skill tűzoltásra). Összesen 10x próbáltam (3 lövésnyi HP-ja van + egy kicsi a 4-re, de az már nem tud gyújtani) vagyis 30 lövés és csak 1x gyulladt. Meggyőzőnek tűnik, de kevés az alap, lehet RNG* is. Ha lesz időm, akkor még próbálgatni fogom, mielőtt cserélem az automatikus tűzoltót.

    A legénységeimet nem fogom átképezni a tűzoltó skill-re, amit jelenleg csak 6-7. skillnek teszek és még akkor sem minden legénységi tagra, mert hamarosan a legénység 2.0-val egyébként is kukázzák a jó legénységeket. :(

    * RNG-nek elég nagy szerepe van a gyulladásban, hiszen el kell találni az üzemanyagtarályt, ha eltalálod akkor is csak 45% az esély a sérülésre (+ Deadeye/sólyomszem? skill), ha sérül az üzemanyagtartály akkor is el kell fogynia a HP-jának, amit (szerintem) szintén befolyásol a sebzés mértékén lévő RNG. Alapból is csak a sebzés töredéke megy a modulok sebzésére. Pl. egy E5 a 400 alfás lövéséből csak 165-tel sebzi a modulokat (valószínűleg ez az érték is változik az alfa RNG-jével, nem fix érték) és az E5 üzemanyagtartályának 200HP-ja van. Vagyis ha az E5 +25% körüli RNG-t kap a 400-as átlagsebzésére (és ezt ráteszi a modulsebzésre is) és eltalálja a modult és RNGesus rábólint a modul sebződésére is, akkor az első lövésével 0-ra viheti a másik E5 üzemanyagtartályának a HP-ját és ezzel ki is gyújthatja. De az is lehet, hogy 5-6 vagy több lövés sem okoz modulsérülést vagy nem fogy el az üzemanyagtartály HP-ja.
    Viszont a motor is tud gyulladni (E5-nél 20% az esély), amit viszont minden motort ért találatra számolnak nem kell hozzá modulsérülés! Vagyis átlagban ott is minden 5. találat nyer gyújt, mint ahogy az is lehet, hogy többször is 0-HP-ra (pirosra) lövik a motort - ilyenkor megáll a tank -, de mégsem gyullad.

    [ Szerkesztve ]

  • Swinegod

    őstag

    válasz szbalogh #215694 üzenetére

    Ha volt is nem tudok róla, de egy biztos, ez a 2 jómadár meggodolta, hogy kicserélje-e a kaját tűzoltóra. Én módosított konfigurációt szerintem semmin nem használok, mert kaját se, nem ér meg nekem 10k kreditet minden csatánál az a +5% minden. Ha lenne valami modulból kirakott tankom akkor azon valszeg használnám, Bc 25t AP-n elég meggondolandó volt, de még csak az kéne lecseréljem róla a ventet vagy valamit és még használhatatlanabb legyen

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák