Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Viktoár #211280 üzenetére

    1000 ilyen lövés már egész jó minta lenne. Kb 200 csata. :)

    "Mindazonáltal érdekelne hogy ti hogyan másképp oldanátok meg hogy 50% felé húzzon a wr?"
    Kellően nagy és kellően sok mindent érint az rng ahhoz hogy manipuláció nélkül szabályosan úgy működve ahogy le van írva is 50% felé húzza az embert hosszú távon.
    Ha amatőrként kiállsz Federer ellen teniszezni 100-ból 100x agyon fog téged verni. Viszont ha úgy játszotok, hogy teniszütő helyett pingpongütő van a kezetekben, teniszlabda helyett tollaslabdával játszotok és mindketten megisztok 2 liter pálinkát akkor sokkal szorosabb lesz az eredmény.
    Ez az rng rész, ez az ami szerintem egyáltalán nincs manipulálva mindenkire teljesen egyformán érvényes és teljesen véletlen. Aztán ehhez jön még hozzá az mm ami tekinthető manipuláltnak, de ez le is van írva a szabványban, nevezetesen hogy ha sokat nyersz akkor több hülyét kapsz magad mellé ha meg keveset akkor több okosat, ezzel tovább erősítve a szabályos rng miatt már eleve meglévő 50%hoz húzás hatását.

  • galervin93

    őstag

    válasz Viktoár #211280 üzenetére

    "És szerintetek ha azokat a lövéseket nem számolom amelyikkel kilövök valakit akkor teljes képet kapok a alfáról?"

    Nem szerintem, hanem ez a lényege a dolognak. Hogy a teljes sebzési tartományban mennyi is a valós átlag. Ha alfa*1.25 -nél kevesebb a hp, akkor nem tudhatod, hogy valójában mennyit is sebzett a lövés. Ezért kell csak azokat figyelembe venni, amik megfelelő hp-jú ellenfélbe mennek.

    "...azt mondjátok kevés..."*
    Ez csak kifogás. :) Nekem se lenne kedvem hozzá, de nem is én állítom a dolgot. :P
    *amúgy azt is ki lehet számolni, mennyi az a mennyiség, ami már releváns eredményt ad (ld. "reprezentatív közvélemény kutatás X fő részvételével")

    "Engem nem zavar hogy ti hisztek a szentírásban.. én nem."
    Pedig a tények azt mutatják, hogy úgy működik a dolog, ahogy a szentírásban le van írva. :) Minden más állítás bizonyítás után kiált.

    "mindenki játszon hite szerint"
    Ezzel egyetértek

    "és ügy lezárva"
    Akkor viszont nem értem, miért megy napi szinten ugyanazon a sírás évek óta. :) Ennyi idő alatt már jó sok lövést meg lehetett volna nézni. :DDD

    "Mindazonáltal érdekelne hogy ti hogyan másképp oldanátok meg hogy 50% felé húzzon a wr?"
    Egyrészt az RNG elég sokat segít ezen, másrészt a matchmaking kimondottan, leírtan is erre törekszik, mindenféle köntörfalazás nélkül, mindenki tud is róla. Hol a probléma?

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák