Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz ooloo #208610 üzenetére

    tudod az a baj, hogy ez nem csak szórakozás számomra, persze kikapcsolódás, de ha már van lehetőség jobbnak lenni, miért ne? pláne, hogy a játék adta lehetőségek adottak a fejlődére, csak a többi játékos nem áll hozzá úgy.
    nemegyszer megnézem pár játékos statját és ámulok mint a boci: 3-400-as wn8-al 15-20 db tier 10-es kifejlesztett tank áll a garázsukban 1000 hp alatti átlagsebzéssel, és ilyenek a csapattársak általában, nagy ritkán futok pár jó kört, de a többi szar elviszi az értékelést.
    én általában amit csinálok szeretem jól csinálni, régen lehetett statot huzni, farmolni, fejleszteni, tankokat nyerni, tolni a kampányküldiket, de ma már ez nem igy van, ez látszik a játékos állomány mennyiségén is. 2013-ban amikor elkezdtem 350-400k játékos nyomult nap mint nap, ma jó ha 100k van online, és azoknak is a fele boot, a wg által beállitott kis mesterséges inteligenciával rendelkező robot, aki nem csinál semmit, csak ide oda tili-toli vagy körbe mintha a farkát kergetné. kapnak egy átlagos statot hogy ne legyen bukta, de igy is levágja az ember, hogy nem élő játékos irányitja a tankot. a garázsomban nem sok kifejleszthető tank van, inkább prémium és nyeremény tankokból áll a kollekcióm. de azokkal sem megyek sokra. pl. 1 óra credit 50%, átlag 7-8 csata, van hogy minuszba jövök ki. a skorpió G volt pl az egyik legjobb farmtank, nem volt ritka vele a 200k nettó hozam, ma örülök, ha kicsit plusszos a végére.

    Teló: +36302105384 SW 120/600

Új hozzászólás Aktív témák