Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #205651 üzenetére

    Háááát....hogy is írjam le, hogy senkit ne bántsak meg. :U :(((
    Talán a fejetlenség lenne a legjobb szó, ami jellemzi azt a helyzetet, ami kialakult a klánnál.
    Az FC, aki vitte volna a csapatot 3 nap után közölte, hogy 2 napig nem lesz, mert dolga akadt. Elvitte a fiát is - kiesett két meghatározó személy a csapatból - és a 2 nap 5 napra duzzadt és még csak annyit nem jeleztek vissza a vezetők felé sem, hogy bocsi srácok ez elhúzódik, ne számítsatok már ránk. :(
    Az új FC, aki kényszerből vállalta, pedig nem FC-nek való és nem azért mert alacsony WN8-al rendelkezik, hanem azért, mert nem nagyon lát a pályán illetve nagyon lassú a reakció ideje. Többször belevitte a csapatot az értelmetlen halálba. 3 nap ment a kukába azzal, hogy az első FC pályáját erőltettük, mondván, hogy jön majd vissza és Ő csak azt az egyet hajlandó vezetni. Ezt a 3 napot már nem tudtuk sajnos visszahozni, így egyetlen tankszerző hely nélkül zártuk az eventet - nem lett meg sajnos az első CW tankom. :O :( :(((
    Utána az egyik klán vezető vezetett 2 napot és jöttek a győzelmek, de már késő volt.
    Volt megsértődés és azonnali kilépés is a klánból, szóval volt minden.
    Számomra annyiban volt pozitív, hogy azért újoncként nem szerepeltem le, 3-ik lettem a klánon belül és az első 9500-ba tudtam beférni.
    Voltak napok, mikor 2 teljes csapatot nem tudtunk kiállítani, annyira alacsony volt az érdeklődés.

    Rangsorolt csaták:
    Tegnap elkezdtem a 3-ik divíziót és ott folytatódott minden, ahol a kvalifikáció befejeződött. Bukó csaták egymás után. Végére lett pár győztes is, de összességében nagyon elkeserítő, hogy mindig a vesztes csapatba kerülök és úgy, hogy minden alkalommal benne voltam az első 3-ban. Első sajnos nem sikerült lenni, így persze a vesztes csata miatt sráfot sem kaptam. Szal a haladás ebben a formában eléggé nehézkes és akkor finoman fogalmaztam. :O :W
    Ami vigasztal azért, hogy itt már azért jobban ment nekem a játék és így a hatékonyságom jobb lett mint a kvalifikáció során, de ez sovány vigasz. :(((

    (#205662) notika77 : nem gondolnám, hogy egy mednek kell spottolnia, mikor van light, márpedig én ezt a csillagos dolgot akkor vettem észre, mikor felderítettem pár tankot. Tudom, hogy a medek alkalmasak rá és nekem is úgy vannak szerelve többnyire, hogy minél nagyobb legyen a látótáv, de ott a light.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák