Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Dobi 562 #204564 üzenetére

    A nagyon fos tankokat leszámítva bármelyik tank működhet rankeden. Inkább azon múlik mennyire tudsz vele játszani. Skill4ltu például EU szerveren már több szezon óta tank request adásokban teljesíti a rankedet, azaz a nézők mondják meg neki mivel játsszon és ezek gyakran a rosszabb tankok, mégis simán szokta velük teljesíteni a top ligát.
    Első hetet eddig érdemes volt kihagyni mert akkor az unikumok nagy része már végez a rankeddel és gyengébb mezőnyben kezdhetsz hozzá. Most variáltak kicsit a szabályokon és lesz valami napi szorzó, még nem számoltam ki hogy ígyis megéri-e majd kihagyni az elejét.

    A sok Chieftain-nel is inkább az volt a problémám hogy unalmas volt miattuk a meta, nem pedig az hogy ne tudtam volna ellenük játszani.
    Én eddig mindegyik ranked szezonban játszottam hol kevesebbet hol többet. Volt hogy nem vettem komolyan azért nem értem a létra tetejére, volt hogy komolyabban vettem, de béna voltam és azért nem sikerült és volt hogy komolyabban vettem és sikerült. Az utolsó ranked szezonban találtam rá a nekem legjobban fekvő stratégiára. A progetto-val úgy haladtam a ranglétrán mint a rakéta. Remélem végül nem fogják nerfelni, mert rankedre tökéletes így ahogy van. Prém lőszer nélkül is simán lehet vele haladni úgy hogy közben kreditet farmolsz és a csatákat is élvezed.
    Kranvagn-t én nem próbáltam, de szerintem jó lehet. Arra kell majd figyelni hogy sokkal kevesebb pálya van mint randomban, meg kell nézni milyen pályák lesznek és azokhoz alkalmas tankot választani.

    (#204568) Dobi 562
    Ahogy néztem a csata alakulását biztos voltam benne, hogy mi lesz a mém a végén. Elég gyakori ezzel a tankkal hogy ez történik. :)

    (#204579) ddt500hu
    Ez tényleg szép agresszív játék volt. Grat!

  • Eugene Roe

    őstag

    válasz Dobi 562 #204564 üzenetére

    Kranvagennel az is a bajom, hogy az ágyúja nagyon félre hord. Kupolát már 100m-ről is nagyon nehéz eltalálni vele, 300m-en pedig teljesen beszűkülve +1 sec is nehéz a 3-ból 3-at betalálni (4 skilles legénység). Pedig az alap pontosságával jobbnak kellene lennie :)

    It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Új hozzászólás Aktív témák