Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz ollie #202216 üzenetére

    Amelyik tankokat feljebb raktak azoknak megnőtt az ára is. Lehetett volna ezzel kreditet keresni, hogy például patch előtt megvetted volna a covenanter-t 110 000-ért aztán el lehetne most adni 205 000-ért. Ha meg akciósan lett volna megvéve anno akkor még többet lehetett volna nyerni vele. Ennyire nem mélyedtem el a témában, hogy mivel érte volna meg nyerészkedni.

    (#202217) ollie
    A tog-nak a hp a páncélja, azért régen nem volt olyan rossz tank amikor még nem volt ilyen magas az ágyúk tűzereje. Ez az általános hp buff a tog-nak nerf volt, jelenleg szerintem még gyengébb tank lett mint a patch előtt volt. De egy csomó másik tanknak is teljesen máshol van a helye ebben az új környezetben erősség szempontjából mint korábban volt. Azoknak a low tier tankoknak amiknek az volt az erősségük, hogy 1 lövéssel vagy egy tárral kiszedtek egy ellenséges tankot full hp-ról, azoknak ez a patch jó nagy nerf volt. Persze ez nem feltétlenül rossz dolog mert nem volt egészséges az hogy 1 tankot full hp-ról 1 lövéssel vagy 1 tárral kiszedjen egy másik.

    Kellett ez a hp buff azért szerintem. Ami viszont nem tetszik nekem benne az az, hogy nagyon megkeveri a statsztikát, nem lehet normálisan összehasonlítani a tankokat mert nem tudni ki mivel játszott a patch előtt és után.
    Például kv1-et 3 markoltam még jóval patch előtt, 850 átlagsebzés, most majd markolni fogok egy bármilyen 5-ös tankot azzal jóval 1000 fölött leszek aztán elég hülyén fog kinézni hogy jobb átlagom lesz vele mint a kv1-gyel ami az egyik legjobb 5-ös tank.

    (#202219) jano_77
    Modok nélkül is lassú?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák