Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Pug #199001 üzenetére

    Akkor két dolog miatt érné meg előre megvenni őket. Az egyik ha éppen gyűjtő valaki és azelőtt be akarja szerezni ezeket mielőtt goldba kerülnének, a másik pedig ha szeret velük játszani. Más esetben felesleges betárazni őket.

    KV-85 - rettenet az az ágyúsüllyedés de azért elvoltam vele
    KV-13 - kihúztam de nem vettem meg
    T-62A - kihúztam, de nem vettem meg, ha hasonló mint a T-54 akkor csak szenvednék vele
    VK 30.01 D - kihúztam de nem vettem meg
    Jagdpanther II - az I-et szeretem, ha hasonlít rá akkor ezt is szeretni fogom
    T21 - kihúztam de nem vettem meg, előtte az M7 nem feküdt egyáltalán de a T57 meg érdekelne
    M4A3E2 - rettenetesen utáltam az M4A1-et, hagytam is a francba ezt az ágat (egyelőre)
    AMX 30 - kihúztam, de nem vettem meg
    AMX 30 B - egyebet nem tudok mondani
    Churchill GC - utáltam az összes Churchillt ennek a TD-nek meg olyan híre van, hogy messzire elkerültem (eddig)
    Firefly - kihúztam de nem vettem meg
    113 - kihúztam de nem vettem meg, pattintós küldikhez jó tornya van

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz Pug #199001 üzenetére

    Eladni nem, de trade-in be beszámolódik az aranyban mért értéke, mint a többi prémnél, kivéve az orosz tier 10-et.

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

Új hozzászólás Aktív témák