Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz ooloo #197053 üzenetére

    Még nem láttam a teljes videót, valószínű nem is fogom megnézni sosem, de mivel élőben számtalanszor láttam már, ezért neki (Scheff) elhiszem amit mond és csinál...engem a pár csatás eredmény is meggyőz, mert Ő csinálja. Nem kell több, Unikum szint - átlagban - mindig unikum szintet fog hozni, egy megrögzött Piroska meg - átlagban - mindig pirosat...
    Ezt kellene felismerni, hogy van aki hajlandó tanulni és tud is fejlődni és van aki nem, csak Kazsuál játékos, nyomjad neki a wééét, meg a bal klikket apaaa, majd lesz valami.
    Szerény személyem is lehetne példa, első 4000 párszáz csatámat eléggé kezdő és nem teljesen odafigyelő játékosként kezdtem. Azóta lepörgött még 3-szor annyi és másfélszer több lett a WG által adott értéken, most 6725 körül táncolok, valószínű kezdem elérni a szintemet, innen elég nehéz lesz feljebb tornázni magam, de ez abból is adódik, hogy nem feltétlen statpadder tankokkal megyek, hanem ami éppen kell a küldetésekhez és ezért van, hogy 0-ás sebzéssel hozok le egy Jg.pze100 kört, szégyen nem szégyen...WN8 annyira nem érdekel, átlagos játékos vagyok, nem hajtok GM-et sosem..

  • e-newsee

    addikt

    válasz ooloo #197053 üzenetére

    Ezt továbbra is így gondolom, hogy pár csatából nem lehet levonni messzemenő következtetést. Csak nála a 3 csata mellé ott vannak az eddigi eredményei, plusz az, ahogy végig magyarázta a csatákban, hogy mit miért csinál, mikor érdemes használni a prém skulót, és mikor lesz elég a normál, mikor érdemes rámenni az ellenfélre, mert a minimap alapján erre, vagy arra lehet számítani, stb-stb. És amit mondott, azt általában kivitelezte, és bejött. Szóval van hitele annak, amit mond, és csinál, amivel megalapozza azt, hogy akár a 3 csatás etap is sokkal több igazságtartalommal rendelkezik, mint ha ezt egy "avg_player_78" adja elő a maga 1000 wn8-ával.
    Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mi lenne az általános vélemény akkor a 3 csatáról, hogyha jól benullázza mindegyiket, és alig tudott volna jobbat felmutatni, mint amit a tulajdonosok. Akkor rögtön előjönne az összes konteós, hogy ugye megmondtam, hogy ha el van átkozva az account, akkor mindegy, ki játszik vele. Akkor nem számítana, hogy csak 3 csata.

    De a félreértések elkerülése végett azt le kell szögeznem, hogy nem, nem vagyok elvakult Scheff rajongó, vannak néha olyan dolgai, amik nagyon nem szimpatikusak. De az tény, hogy jó játékos, érdemes elgondolkozni azon, amit mond.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák