Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz Barret001 #182955 üzenetére

    Pedig Skill kedvelhető figura . :K Igaz , nem nézem sokat , de én még nem láttam mérgelődni , vagy másokat okolni a saját hibája miatt . A műsorai könnyedek , lazák . Nem görcsöl rá semmire . Nálam csillagos 5-ös a srác .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

  • kchryss

    addikt

    válasz Barret001 #182955 üzenetére

    Én azért ragadtam le skill-nél, mert nem elég jó az angolom amit ő mond azt viszont szinte mind értem. :D
    Ezzel persze magammal cseszek ki, mert mióta rendszeresen nézem tök folyékonyan tudok angolul beszélni csak szinte mindent rossz nyelvtannal mondok és rosszul ejtve mint ő. :DDD
    Illetve ami fontos volt, hogy nagyon sokszor csata előtt elmondja mit fog csinálni és csata végén is elemez ha elrontott valamit, hogy mit kellett volna máshogy csinálnia.

    Paradoxon, hogy bár quickybaby angol és jól érthetően is beszél, mégsem értem meg annyira amit mond mint skill-nél, mert sokkal gazdagabb a szókincse és sokszor használ olyan szavakat amit én nem ismerek. Mondjuk ha az angol nyelvem fejlesztése cél lenne akkor nyilván inkább őt kéne néznem.

    Dakival is az a gondom azon kívül, hogy alapból nem szimpi a személyisége sok esetben, hogy valami amerikai gettós szlenges angolt használ és még mellé gyorsan is beszél, ezért szinte semmit nem értek abból amit mond.

    Orzira régebben megorroltam amikor volt az a wg-s 3v3-as verseny ahol Orzi-Circon-Skill volt a sztárcsapat. Orzi rosszul lett ,majdnem be is hányt az adásban, kérte hogy helyettesítse valaki és lelépett. Igen ám, de annak ellenére, hogy elvileg rosszul volt, nem ment el pihenni, hanem fogta és 7 óra hosszan streamelt utána egy másik játékkal (escape from tarkov). Ez nem volt szép tőle, szerintem nem volt nagy baja csak unta a versenyt és kibújót keresett. Azóta viszont sok pozitív meglepetés ért Orzitól így megbocsátottam neki. Például annak ellenére, hogy román, elég rossz véleménnyel van a románokról ami plusz pont nálam. ;]
    Ebben egyébként hasonlóak skill-lel, mert skill is rossz véleménnyel van a litvánokról. Többször mondta már, hogy ha nem neki kéne egyedüli gyerekként eltartania a szüleit már rég otthagyta volna az országot mint a litván fiatalok többsége. [klip]

    (#182956) @ooloo:
    10-es tankokra 15% szokott lenni. ToTT-ban szkott lenni 30% illetve talán fekete pénteken volt tavaly szintén 30%.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák