Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #182908 üzenetére

    Nem értettelek félre. Sima random csatában én nem tartom jó ötletnek bármilyen tudás alapú korlát behozását és szerencsére ilyen nem is lesz soha. Ezek szerint veled ellentétben, de én biztos hisztiznék ha olyan tankokat hoznának be amikhez olyan korlátot szabnának amit én nem lennék képes megugrani. :D

    6. érzék szerintem még idén alap lesz, csak előtte még más fontosabb elfoglaltságuk van mint prém lőszer nerf, tank rebalance.
    Tankok egyensúlyozásával egyébként nehéz dolguk lesz. Az a helyzet, hogy bárhogy csinálják meg, mindig lesznek akiknek nem tetszik. Vicces volt olvasni most is amikor a 430u-t akarták nerfelni, hogy mennyire ki voltak akadva rajta sokan (főleg a ruszkik), aztán amikor visszavonták a tervezett nerfet akkor meg a másik oldal volt kiakadva, hogy mi az hogy már megint kimaradnak az op orosz tankok a nefelésből. :DDD

  • Pakmara

    őstag

    válasz jano_77 #182908 üzenetére

    Továbbra is tartom, hogy ez nem érdeke a WG-nek uh ilyesmi soha nem fog megvalósulni, és nem is baj szvsz. Eltűnne a játékos állomány egy nagyon nagy hányada, ami se a WG-nek se (áttételesen) a maradóknak nem lenne jó.

    Miért szenvedős a játék ha gyenge/tapasztalatlan játékosokkal kerülsz össze? Mert nem úgy játszanak ahogy az adott tank megköveteli,vagy mert nem ismerik vagy mert nem is érdekli őket: utolsó bokorban campelő top heavy és light esete stb. Viszont epic köröket is miattuk fogsz menni (fúú sembeztem 3-5-8K-t és kilőttem 8 tankot lehoztam a meccset; ha abban a nyolc tankban 3K WN8-as játékos csücsülne, nem sebezne a delikvens X K-t meg lőné ki mind). Azaz szvsz a fóka az kell. Én is azzal értek egyet, hogy az elosztásuk a lényeg. 15 v 15 nél figyeljen arra az MM- hogy a két oldal kiegyenlítettebb legyen pl ne 500 vs 1200 legyen a WN8 (vagy bármely más mutató) aránya, hanem mondjuk 900 vs 900 körüli.

Új hozzászólás Aktív témák