Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Melorin #173671 üzenetére

    Meg fogsz lepődni cimbora, de ez a gondolatmeneted kivételesen helytálló és jó! :K

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • kdr730

    tag

    válasz Melorin #173671 üzenetére

    Most épp tesztszerver van, prémtank vásárlás előtt érdemes ott kipróbálni.

    Meg vannak ezek a jó kis kódok is (1 heti bérlés ingyen, nekem is így volt Lorraine 40t, most épp a Skorpion G-vel ismerkedem):
    Skorpion G - TQRHMSKORPIONG vagy DEADLYSTINGER
    AMX Canon 105 - TQCANONDASSAUT vagy ACCURATECANNON
    WZ-120-1G FT - TQWZ1201GFT vagy HEAVYHIT120
    JagdTiger 8,8 - TQJAGDTIGER88 vagy RAPIDTIGER

  • e-newsee

    addikt

    válasz Melorin #173671 üzenetére

    Csak úgy a margóra megjegyezném, hogy az STRV ugyan tényleg egy jó tank, de ha te az orosz vonalon haladsz, akkor egy orosz TD-vel jobban jártál volna legénység képzés szempontjából. Nem beszélve arról, hogy a két játékstílus egész más. Ha meg is tanulsz játszani az STRV-vel, az nem garancia arra, hogy az oroszokkal is menni fog. És nem az a gáz, hogy ki kell várni, amíg "letalpal", hanem addig halsz meg, amíg "visszatalpal", ha megláttak. :)

    A kérdésedre pedig:
    Én jelenleg a svéd Udes-nél tartok. Hasonló, mint az S1, csak azon nem teljesen fix a löveg, fel-le mozog ugyan, de oldalra nem.
    Azon nekem a legénységnek álca van, mert amilyen jó a camoja (és ostrom módban sem esik le róla), ha már közel is van az ellenség, akkor lövés nélkül még lehet használni passzív spotra is akár.
    A javítást meg úgy oldom meg, hogy a három fogyócikkből van egy nagy javító, egy kis javító (így 2x is tudsz javítani, ha kell), és gyógycsomag. Utóbbi azért, mert ezeknek a svéd TD-knek a látótáv az egyik éltető ereje, így ha mondjuk melléd puffant az arty, és kiüti a parancsnokot, akkor olyan leszel, mint egy arty, csak jobb álcával.
    Az álca ezért SZERINTEM sokkal fontosabb, mint a javítás, mert amilyen papír vagy, ha egyszer észrevettek, és sérül egy modulod, akkor másodperceken belül mész a garázsba, tök mindegy, mennyi idő alatt javítanak a srácok/csajok. Pláne, ha leláncoltak, akkor ugyanis ugrik a módok közötti lépkedés is, így ha visszateszik a láncodat, akkor még újabb 2 mp, amíg érdemben tudsz menekülni. Ennél sokkal hamarabb rányomsz a javítóra, és már tolathatsz is.

    (Itt megjegyzek egy személyes beállítást is. Én úgy használom a kis javítót, hogy a középső "slotban" van minden tankon, amin van, így az 5-ös gombbal kell aktiválni. Ebben az a jó, hogy a lánc is az 5-ös helyen van, így egy láncjavítás annyi, hogy gyorsan rácsapok 2x az 5-ösre, és menekülhetek is. Életet menthet az a pár tized.)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • ooloo

    őstag

    válasz Melorin #173671 üzenetére

    Ne szívd mellre .... mindenki volt kezdő . Nem mindegy milyen tankkal bénázol ? Mindegy . Vedd meg az Strv S1 et és próbálgasd .... legalább húzod benne a legénységet . Nem kell professzionális szinten tolni a játékot , hogy jól érezd magad . Nekem gyenge a statisztikám , mégis élvezem a játék majd minden percét , amit itt - a nagy profik - nem mondhatnak el magukról . Esetenként olyan "sírást" levágnak , hogy majdnem megsajnálom Őket .

    Szóval ... cső előrenéz , tűz .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák