Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    félisten

    válasz jano_77 #166606 üzenetére

    1 festést ad a 4800-as csomag. Jobban jársz ha megveszed a 11K-s csomagot ha kell a gold is, mert akkor a többi "ingyen" van... a másik két álca festést 1750 gold/db áron mérik.

    [ Szerkesztve ]

    Apple Watch Series 6 44mm-es GPS okosóra Eladó! Fully electric lifestyle!

  • e-newsee

    addikt

    válasz jano_77 #166606 üzenetére

    1. Én is sokat veszítek, 30-40% között mozog a wr, de volt, amikor 4 meccset nyertünk zsinórban. Szóval ez is eléggé random, mint a normál mód. Kell jópár meccs, mire rájön az ember a játék mechanikájára, de nem vészes.
    2. Nekem is volt pár furcsa mellé lövésem, de nem is kell mindig a labdát eltalálni. Ha a fal közelében van, a robbanás is odébb löki. Adtam így gólpasszt is, és védtem ki úgy lövést, hogy már a gólvonalon volt a labda mögöttem, én meg belelőttem a "hálóba", és kilökte a labdát a kapuból.
    3. Nem tölt hamarabb az enemy. A leggyorsabban a T62A tölt be, aztán az E100, és persze legkésőbb a táras. Rengetegszer volt olyan, hogy egyszerre lőttünk bele a labdába az ellenféllel, és a labda csak ugrott egyet, de alig mozdult valamerre.
    4. Agyhalott csapattársak meg mindenhol vannak. Ezen már meg sem lepődöm. Az alatt a pár meccsem alatt, amit eddig mentem, találkoztam már mindenféle játékossal nálunk is, ellenfélnél is.
    Nekem amúgy bejön ez a mód. Megcsinálom a napi 3 kártyát, aztán a végén meglátjuk mennyi hiányzik. Szórakozni jó, és tényleg jól lehet gyakorolni a célzást, igazából tét nélkül.
    Egy dologra biztosan jó ez a mód. Arra, hogy rávilágít, ha teljesen egyforma tankok és játékosok vannak mindkét oldalon, akkor is lehet nagy arányú vereség, vagy győzelem. Pedig itt még a szórás is kisebb, és a célkereszt sem esik szét.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák