Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz sith7 #16652 üzenetére

    Hacsak nem volt valami komolyabb nerf a vonalon, akkor nyugodtan indulj el rajta, legfeljebb nem tetszik, és abbahagyod. Én egyből a bekerülésük után játszottam velük, akkor nem volt velük különösebb probléma, élvezhető volt a játék. :U

    Kicsit olyan ez is, mint amikor csata elején megkérdezi az M103, hogy jó -e a T110. És ha az illető azt válaszolja, hogy nem, mert troll/nem a stílusa/nem tud játszani vele, akkor ő nem fejleszti ki?

    Churchill I jó
    Churchill VII nem rossz
    Black Prince nem rossz
    Caernarvon jó
    Conqueror kifejezetten jó

    Szerintem.

    Szerk.: ez szubjektív... Mintha tetszene egy adott zene, megkérdeznél másokat, akik mondjuk veled ellentétben nem szeretik az adott stílust, legyen rock, és ezért te nem hallgatod.

    Megvan az erősségük: páncél, ROF, a gyengeségük: sebesség, sebzés; szerintem az átütéssel különösebb probléma nincs. Ha nem bánod, hogy lassúak, akkor én ajánlom, hogy próbáld ki, ha máshol nem, hát teszt szerveren, hogy eldönthesd, kell -e neked.
    A T9-T10 szerintem JÓ. Előtte pedig kinek mi tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák