Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Greentea #166365 üzenetére

    Nem rossz, de én jobbat találtam ma. Volt egy oi a csapatomban akinek az "egyedi játékstílusa" felkeltette az érdeklődésem, ezért csata után ránéztem:

    20 ezer csata OI-val. Fel nem tudom fogni hogy bír valaki ennyit játszani pont ezzel ...

    Egyébként most tartok a Type4-nél a japán heavy ágon. Undorító ez az egész repesz ágyús konstrukció. Nem mondom, hogy op, mert az átlagsebzésem nem olyan veretes vele, de ez a mechanika teljesen szétcseszi a normál heavy-kkel való okos páncélhasználaton alapuló játékot.
    Siegfried-en találkoztam egy E75-tel aki tökéletesen beforgatta a tankját, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva mire én csak odakaptam az ágyút és puff -600 hp. 3-ból 3x vertem a tökéletesen beforgatott E75-be 600 körüli sebzést és az egyikkel még gyújtottam is szegényt. Aztán találkoztam egy szintén tökéletesen sidescrape-elő obj705-tel és abba is belevertem 3x600-at.
    Komolyan inkább lenne 1000 alfás 350 átütésű normál ágyú rajta, de lehessen már ellene védekezni és ne legyenek ennyire "no skill" tankok a játékban. :(((

Új hozzászólás Aktív témák