Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz galervin93 #162049 üzenetére

    Ott éppen van egy 193mm vastag páncél a Comet tornyán. Grat a találathoz :)
    [link]

  • jano_77

    nagyúr

    válasz galervin93 #162049 üzenetére

    Lehet, hogy Te voltál az egyik Erlenbergi csatámban T57 heavy-vel!?
    Na jó nem, mert ott a srác szintén T57 heavy-vel lőtt 1x-et és 3 átütője volt. Ha jól emlékszem (nagyra nyitottam a szám, mert LILA volt a srác!)

    Ismeri vki esetleg az alábbi véglényt?


    Amennyiben igen, üzenem Neki, hogy NE találkozzunk többet csatában - főként ne azonos csapatban - mert tuti hogy Vele kezdem az öldöklést! (még akkor is ha kibannolnak miatta!
    Ez a nyomoronc féreg - nem tudok rá mást mondani sajnos - hazánk fia Prohorovkán T92-el voltam és csata elején beírtam, hogy megyek a 0-ás sorra a spot bokorba és fedezzenek. El is indultam, utánam a vízözön, jaaa nem a full team, és köztük ez a mocsári zsurló - most lehet megsértem a növényt - SPIC-el. Én értem oda előbb és mér menet közben oda felé rám lőtt, de ez még szerencsémre lepattant. Bokorba befészkeltem magam, jön utánam, de felspottolták és kapott is rögtön pár lövést. Elfutott, de futtában még 1x rám lőtt, de ez már sebzett is! Mondom mi a retek van takony? Sorry! 2x egymás után véletlenül!? Egyértelmű volt, hogy azért lőtt meg a nyominger, mert oda akart jönni Ő is, de gyorsabb voltam! Hogy lehetnek ilyen - most inkább már nem is írom le mire gondolok, mert így is lehet megint pihi lesz - a játékban?!? :W :o
    Az ilyeneknek kellene azonnali és végleges ban-t adni!

    Amúgy nem ment ma sem rosszul. Spot küldit próbáltam volna teljesíteni, de még csak a közelébe sem jutottam a 8K kombináltnak sajnos. :( Ez lesz az egyik, amibe beleőszülök.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák