Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz lacibacsi #158316 üzenetére

    60 ezer xp az szorzóval és boosttal max 30 kör, de nem is ez a lényeg, hanem inkább ha átképzed az IS-7-ből 90%-ra, akkor mire kihúzod az M-et, már bőven visszaértél 100%-ra. Aztán IS-7-be vissza, az meg elit, megint csak nem nagy kunszt visszahúzni.
    De nem akarok beleszólni, csak én így csinálnám, ha nem megtartós az IS.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • Papooo

    senior tag

    válasz lacibacsi #158316 üzenetére

    Én úgy ügyeskedem, hogy mindig van legalább egy plusz garnitúra legénységem minden nemzetből, ha esetleg összehoznának egy új vonalat, akkor legyen mit beletenni.
    Általában hatos szintű tankokban húzom őket (ha nincs megfelelő prémtankom) . Amikor emelt legénységi XP akció van, betolom a boostot is, és elég gyorsan lehet velük haladni.
    Az orosz a kivétel, ott van két (egyenlőre) pluszos heavy csapat, és három garnitúra med legénység.

    Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

  • kchryss

    addikt

    válasz lacibacsi #158316 üzenetére

    20%-os büntetéssel pont olyan lesz a legénység, mint ha átképeznéd őket 80%-osra.

    A perkek (olyan skill ami 100%-nál működik) teljes értékűen működnek a skillek viszont csökkentett értéken. Vagyis a 6. érzék teljesen ugyanúgy működne viszont hiába lenne 100%-os álca skilled, a 80%-os legénység miatt sokkal kevesebb álca bónuszt kapnál.

    "Csak azért kérdezek ennyit, mert nem lenne rossz megfuttatni az IS-t, de aranyat nem költenék átképzésre, kreditesen meg nem szeretnék XP-t bukni rajtuk. (Tudom, sóher vagyok, de hát ez van...)"

    Mivel heavy-ről képeznél át heavy-re így a kredites képzésnél nem 80%-ra hanem 90%-ra esne vissza az alap képzettség, a skillek ha ki vannak osztva semmi xp-t nem buknak. Ez pontosan 39,153 legénységi xp bukást jelent. Ha van harci és legénységi xp személyes tartalékod akkor ez 10-15 csatát jelent rossz játékkal, ha van prém ruszki heavy-d és szorzózol akkor még kevesebbet. (Nekem konkrétan amikor 5x napi szorzó volt akkor volt olyan legénységem amivel 3 csata kellett 90-ről 100-ra visszahúzni a legénységet, mert jól sikerültek a szorzós csaták prém tankokban.)

    Viszont ami fontos és még nem említette senki. Ha nem képzed át a legénységet és úgy használod őket az IS-ben akkor büntetésből csak a fele xp-t kapják meg a csata után. Vagyis akkor is buksz xp-t (nem szerzel annyit mint amennyit a csata ért) ha nem képzed át őket.

    Ha csak 1-5 csatát mennél akkor talán szóba jöhetne az átképzés nélküli ültetés, de ha legalább 10 csatáról van szó akkor már egyértelműen jobban megéri kreditért a 90%-os átképzés majd gyorsan pár prém tankban szorzózni és húzni az IS-t aztán ha végeztél akkor kreditért visszaképezni IS7-re és utána szintén megfuttatni őket prém járgányokban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák