Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz h1mpi #151821 üzenetére

    elég beteg az biztos :K
    végre meglett rá a nagyobbik 10-es löveg, de még azzal nem próbáltam, mert inkább az S1-el farmoltam kicsit

    más:
    jó lenne tudni, hogy ez a debil FV 183b TD miért is akart reportolni!? 27K csatával sem tudja hogy működik a játék? Gondolom nem tetszett Neki, hogy vagy 4x lőttem meg úgy, hogy fogalma sem volt honnan is kapja az áldást. De ezért?!? Az ilyen felfogású embereket nem tudom megérteni - pedig haverok között is van egy - hogy azért repotol ellenfelet, mert az meglőtte többször is és nem látja, biztos csal! Akkor inkább ne nyomjon rá a CSATA gombra és nem fog lövést kapni vagy keressen másik játékot....nem!?

    illetve előre is elnézést kérek azoktól, akiknek esetleg ma nem adta a gép (RNG), mert elképzelhető, hogy miattam volt :B :U

    EU-s fiúkák a tőlük megszokott tempóval dolgoznak és még nincs kint a FEKETE PÉNTEK-i akció, ellenben az amcsi szerveren igen - és nincs DEFENDER! :(
    Hálaadási akció náluk

    OROSZOKNÁL "BUDAPESTI Művelet" hétvége lesz! Vajon Nálunk is ez lesz a fedő neve a hétvégi akciónak?

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák