Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz Emu #146870 üzenetére

    Erről van szó hiába alacsony a profil ha papír, 100mm-es lövegig szépen pattint, és a he igen az kikapja a felét.
    Gyakorlatilag 10-8-7 tierben mindenki ha megvillan átlövi bődületesen. Hiába op nekem is van,(első gunmarkom is meglett rajta hétvégén) ha reszeltek a csapat felének nekem is kampó, annyit tudok tenni hogy bujkálok és damage-re megyek, mikor 10-en lihegnek a nyakadba esélytelen bármi.
    Ha a töltésidőt megnövelik akkor kampec ennek is, ezt a járgányt az menti meg, az ostrommódból mire visszaváltasz hogy elhúzz szarrá is lőttek. Előre kell gondolkodni, térképet, szituációt nézni, aztán pozíciót váltani, ez nem mindig egyszerű.
    Álcahálóval fullos álcázású képességgel 60-as a kamója(ez annyit jelent hogy elmegy melletted egy felderítő light pár méterre és nem vesz észre csak ha belédmegy. Ilyenkor én csak úgy lövök rá ha tudom hogy kiszedem ha teljes életen van akkor had menjen, mivel felspotol és ott annyi is volt nekem) a töltésidő ilyenkor 8.24 ez kávé és fahéjas süti+bia, ha a háló helyett ventit rak az ember akkor 50-es a camó és a töltési idő 8.04.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák