Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz wwenigma #135552 üzenetére

    nyilvan mert teljesen kikeszult idegileg. ez azert lehetseges a jatekban ha nem adja. megoldas -> sokkal tobb videozas, szakasz, es megfelelo tank valasztasa.
    vagy a felismeres h jo jatek ez de neha jobb ha otthagyod.. es jatszasz massal, egy gta5ben siman elboklaszol ugy orakat h fel sem merult h esetleg barhogy felidegelned magad

    a korabbi szamitassal 670 orat jatszottam a jatekkal, ez eleg soknak szamit tavaly juliustol szvsz, igazabol ket komolyabb tanfolyamot kiadna, vagy pl nagyjabol elfogadhato szinten meg lehet tanulni egy nyelvet
    :D
    persze ha ez csupa orom es bodotta lenne akkor megmagyarazhato lenne h miert toltottem ennyi idot vele de igy h sokszor kifejezetten idegesito akar DaGuardian indulatai szintjen is akkor neha csak csovalom a fejem h mibe kezdtem. legkevesbe akkor bosszant mondjuk ha kiadnak egy tesztszervert es ott lehet "kovetkezmeny nelkul" lovoldozni. bar meg ott is elofordul h egymast lovoldozik a csapattarsak, vagy kitoljak a masikat az ellenseg ele stb. en konkretan siman szajbarugnam az ilyen gyokereket pedig kifejezetten bekes embernek tartom magam... szoval nem lep meg ha mas olyan szinten kifordul magabol mint guardian.
    es akkor meg hozzavesszuk h nem tul nehez mondjuk +100.000 ft-ot rakolteni a jatekra. uhh..
    kozben meg ott az a kis ugyes t-28 tier4ben ami kb par ora jatekkal elerheto, es lazan lehet irtani vele :)

    ilyen jellegu online jatekba az tuti h soha tobbet nem kezdek bele, tul kiszolgaltatott vagy a csapatnak, en szivesebben jatszanek egy battlefield 1-el, a regi jatekra gondolok nem erre az online f*sra, a 2ik resz szerencsere elfut win7en, ill a starwars battlefront regi verziojat is visszasirom.. siman jatszanek orak hosszat vele ha futna a gepemen, ez az uj resz ami tavaly kijott asszem toredeke olyan jo mint a regi kb 2004es verzio
    (szamomra)

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák