Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz jagada #118791 üzenetére

    nekem egyenlore nagyon nem realis szint a tier 10. jatszok kb 6 hete. a vk-val is "termelgetek" de ilyen egy hetvegen fel milla kreditet max rengeteg játékkal. ha szembekerulok vmivel amit nem tudok atutni csak golddal akkor ket verzio van, vagy meghalok es pluszban maradok, vagy lovom golddal es nullas vagy minuszos lesz a jatek. elsot választva meglett a venti, es picit visszaesett a winrate. azt is latom nyilvan h sokszor tok felesleges a gold mert igyis ugyis vesztunk, szal akkor extra minuszt lehetne csak osszehozni. a venti haszna amúgy nem tudom nagyobb-e mint az extra 20% latotavnak, egyenlore nem latom a pozitiv hatasat. merheto valamiben? pl gyorsabban toltenek vagy ilyesmi
    azert kerdezgetek mert nullarol indulva rengeteg tudasbeli hianyomom van es mivel ilyen jatekban nincs olyan h konnyu fokozat ezert az a megoldas ha tanulmanyozom a dolgokat es jobba valok. pl elozo tankinspector honlap elegge jo
    a kerdes tehat adott: a venti hatasat szamokban hol latom? 5%kepesseg miben mutatkozik meg?
    olyan videot lattam mar h 4 skilles legenyseg a sima 50%hoz kepest mennyivel jobb, de ott jóval tobb a kulonbseg

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák