Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jagada #118416 üzenetére

    Nos ez valoban igy van, a Tigrist feltapoltak, es igy 2 szempontbol jobb mint a P, abban hogy kapott +10 sebesseget, es a toltesidejet kb 33%-al csokkentettek a P-hez kepest, viszont pancelzatban alulmarad a P-hez kepest, mert annal van esely, hogy a 200 mm-es homlokpancelt lovik meg, es csikicsukis helyeken a homlokzatot beforgatva sokkal tobbet tudsz pattintani, mint a Tigrissel.
    Valamelyik jatekos a forumrol kb 3 evvel ezelott irt egy cselt, hogy hogyan dugd ki a P orrat csikicsukinal, ugy, hogy a tankot kb 45 fokba teszed, es ugy dugod ki az orrat, hogy a homlokpancel szelen levo lecsapott reszt takarja a szikla,haz, stb, azaz a fedezek, ilyenforman a 200 mm-es pancel kb 60 fokos szogben esik az ellenfel fele, amit abban a szogben talan lehetetlen beloni barmilyen loveggel, kivetel az alja, vagy amikor a tornyot rafoditod az ellenfelre, akkor belohetnek a lovegpajzson keresztul, vagy a kupolat.
    A Tigrissel csak 1060 sebzes az atlagom 700 csata utan, de ebben benne van a 0-rol indulas, modulok kihuzasa, es nem tudom hany csata utan lett meg az L/71-es loveg, addig ugye az L/56-ossal jatszodtam, ami nem tul acelos egy fejlodo jatekos eseteben.Igaz, hogy a Tigrissel lottem ki egyszer 7 tankot, amiert azt a medalt kaptuk, amit kesobb atneveztek Boelter-re.Csupa 3-at sikerult abbol szerezzek, egyet meg asszem a JagdPantherrel, a 3-ikat mar nem tudom mivel szereztem.
    Mindenesetre, meg emlekszem kb 4 ev tavlatabol a 7 tank kilovesre, es arra is, a rovid 88-as volt meg a tankon, es az utolso tank az ellenfelnel egy SU-100 volt, ami egy dombon nezett le ram, nagyon imadkoztam hogy beadja a lovest, mert asszem vagy jart le az ido, vagy pedig nekem is csak 1 lovesnyi eletem volt, de beadta, velem volt a WOT istene :DD

    UI : nekem az ilyen kivalosag jelek csak alom, habar lehet hogy 1 van a Tiger-P-n, nem tudom, meg egy darabig nem tudok jatszani, nincs hozza gepem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák