Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Because #100970 üzenetére

    Akkor te vagy az az ELC AMX-szel nyomuló bajtárs, aki például Sand River-en A9-ben kempel a csata végéig?!?!

    (Bocs, ezt nem hagyhattam ki!)

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • xAttilax

    őstag

    válasz Because #100970 üzenetére

    nem bántásból, de akkor minek mész light tankkal???
    mert az a baj az ilyen "spoterekkel" hogy az ellenfél meg kap mondjuk egy normális light játékost aki tudja és úgy használja a tankot ahogy kell akkor miattad el is megy a csata...
    ha nem akarsz spottolni akkor nem kell light-al menni.

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Because #100970 üzenetére

    Ha nem akarsz nagyon költeni a skill-resetre, akkor legalább az utolsó tagnál BIA-t vedd le, mert az így teljesen értelmetlen. A többi maradjon, majd másodiknak mehet végig az álca.
    A legfontosabb a "láthatatlanság" és a nagy látótáv, főleg passzív felderítésnél. Ezért lett volna több értelme egyből a camot fejleszteni.

    Más:
    ELC-vel indultunk Malinovka-n az északi - ahol a nincsenek épületek a bázis és a mező között - oldalról és gyönyörűen megmutatkozott a <800 WN8 játékosok tudása. Nem szoktam lenézni őket, mert amikor papír szerint tuti bukó lenne, akkor is sikerül valahogy összehozni a győzelmet.
    Na de a lényeg, hogy nem hazudtolták meg magukat. Mondom nekik megyek középre villantani. Jön a sok "Értettem!". Felderítettem az ellenség 90%-át, de képtelenek voltak nyerés irányába fordítani az állást. A végén amikor már középen bejött egy Cromwell, kitörtem a bokorból és kapott egy ~200-as puszit. Végig szambáztam az ellenséges bázis előtt lévő épületeknél, majd egy Nashornba is beleszúrtam egyet. Visszamentem védekezni ahol egy TD-t ammorack sérüléssel robbantottam. De sajnos győzött a túlerő és lenyomtak.
    Szóval tényleg nem kell sok ész az 1000Wn8-hoz és ezért sem tudom felfogni, hogyan lehet néhány százas értékeket produkálni több ezer csatából??? A száz alattiakra már csak legyintek.

    (#100972) xAttilax

    És hogy ez mennyire igaz, még egy példa.
    Egy Su85B és Achilles (én) védekezünk Prokhorovka-n, az idióta Chaffee meg reszkedve kucorog a sarokba. Volt még vagy 4-5 ellenséges tank, akiket ha csak öngyilkos módon is de megközelít, akkor mi simán ki tudtuk volna csipegetni és nyerünk. Persze nem ez történt, hanem mi voltunk a noob-ok, a 2 TD.
    És mikor mozdult meg? amikor már csak egyedül maradt. Mondom gratulálok.
    Kaptam is reportot mertméregből beírtam mindenkinek, hogy A1 ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák