Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Warton #100529 üzenetére

    Az új ágra a Firefly felől csatlakoztam. Megmondom őszintén nekem tetszik a Challanger, szinte minden youtube videóban elmondják, hogy a legrosszabb 7-es td, de szerintem a Sturer sokkal, de sokkal rosszabb. A Challangerrel még néha élvezem is a játékot.

    Nemet TD2 agon a Nashornig jutottam, igy a Sturert pont nem probaltam, de az osszes tobbi hetes TDt igen.

    Challengerrel csak annyi a baj, hogy pont ugyanannyira eletkeptelen, mint a T25/2, amit eddig a legrosszabbnak tartottam. (Szerintem meg mindig a JP a legjobb hetes TD, aztan a nem tul gyakori T25 AT)

    Top TDkent meg ugy-ahogy el lehet lenni a 175 pennel, de T8-akat mar nem mindig viszi, ha meg szembejon egy T9 heavy, akkor meg teljesen tehetetlen vagy, ha nincs elotted legalabb 1-2 tank. (marpedig nincs, mert a top heavy lemmingek mindig a tuloldalra mennek.)

    Ahhoz meg nem eleg a mobilitasa a Challengernek, hogy T71 modjara elszaguldj az ellen mellett, es az oldalaba/hataba lojel kettot.

    T6-ban az Achilles szerintem sokkal vallalhatobb/jatszhatobb, mint ugyanazzal az agyuval eggyel feljebb a Challenger. (Kb. pont ugyanazt tudja, mint az amerikai Slugger Jackson, kb. a mostani nerfelt Hellcat szint.)

    Regi brit aggal csak annyi a baj, hogy nagy, lomha, lassan fordulo pancelszekrenyek, viszonylag harmatos agyuval, es marha idegesito, hogy limitaltan tudsz csak lefele meg oldalra loni, igy elegge kihivas eltalalni vele az ellenfeleket, plane ha egy meccsen negyszer-otszor ellovik a lanctalpadat, mire 20-25 lovesbol ki birnak szedni.
    Mondjuk ha van a tuloldalon arty, akkor nem szenvedsz annyi ideig :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák