Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Because #100288 üzenetére

    Komolyan kérdezem: te mégis mi a ló...citromot gondolsz? Azt, hogy kezdőként rögtön tízes tankokon ülve lövöd majd a nálad kisebbeket? Nem szoktam az ilyen sírós hozzászólásokra reagálni, már csak azért sem, mert nem tartozom a kemény maghoz és nem is érzem magam feljogosítva arra, hogy másokat oktassak, de lassan elmész egy olyan irányba, ami már túlhaladja a fórumozók ingerküszöbét. Ha ennyire utálod, akkor tényleg töröld le és játssz mással és ne sírd tele itt a fórumot. Én lassan elérem a 10k csatát, de még mindig fáj egy kicsit, amikor a nálam nagyobb tier-ben játszók eltaposnak, mint a gyalogbékát, de ez a játék része. A következő csatában majd én leszek a toptier... Ja, és 4k csatáig nem volt gold-om, prém fiókom és prém tankom, mégis eljutottam oda, ahol most vagyok. Na persze én elkövettem egy olyan megfontolatlanságot, amit te nem: sírás helyett nyomtam még egy-két csatát...
    Szóval, vagy változtass a játékhoz való hozzáállásodon, vagy próbálj meg valami egyszerűbb játékkal próbálkozni (pl. pasziánsz).

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • nyunyu

    félisten

    válasz Because #100288 üzenetére

    Probalj meg minel elobb eljutni tier 5-ig, ott van egy rakat fun tank, es jol hoznak lovet.

    Ja, idegbaj elkerulese vegett ne allj neki a francia heavy, francia TD, brit heavy, brit TD1 (-FV215b 183), brit TD2 (-FV4005), szovjet TD2 (SU100M1-Obj263) agaknak, mert csak szopni fogsz veluk low tierben. (aztan feljebb sem mindig jobbak, lasd szar155)

    Tier 5-ben nem nagyon tudsz mellenyulni a Stuggal, Wolverinenel, T49 T67-tel, SU-85 sem rossz, fhanszia T5 furdokad kb. az egyetlen kivetel a fhanszia TD =szar szabaly alol (de addig el is kene jutni :DDD)

    Medek kozul a Sherman, Pz4, T34 is eleg gyakori.

    Heavyk kozul egyertelmuen KV1, mondjuk en a T1HTt jobban szerettem, de sokan nem kedvelik, mert nem adja azt a bunker feelinget.
    Francia BDR G1B is fogyaszthato, ha van eleg idegszalad vegigszenvedni az elotte levo MEH telep szokevenyeken.
    Churchill viszont nem lett hasznalhatobb, mint az elotte levok, sooooot, meg nagyobb hulladek.

    Herelt sport KVt nem probaltam, VK4001H-t is csak T6 medkent ismertem, T5 heavyve alakitva nem jatszottam vele.

    Light tank az nehez kerdes, egykori superscoutok (Chaffee, Leopard, T-50-2) mar kevesbe viccesek, mint a nerf elott voltak, de legalabb mar nem 50k XP-t kell kiszenvedni ertuk az elottuk levo hulladekbol. (Na jo, Luchs sosem volt olyan szornyu, mint a M5 Stuart :DDD)
    Viszont light tankot tovabbra is +4 tierbe tehet az MM. (SCk mehettek +5-be is az atalakitas elott!)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák