Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Because #100288 üzenetére

    Komolyan kérdezem: te mégis mi a ló...citromot gondolsz? Azt, hogy kezdőként rögtön tízes tankokon ülve lövöd majd a nálad kisebbeket? Nem szoktam az ilyen sírós hozzászólásokra reagálni, már csak azért sem, mert nem tartozom a kemény maghoz és nem is érzem magam feljogosítva arra, hogy másokat oktassak, de lassan elmész egy olyan irányba, ami már túlhaladja a fórumozók ingerküszöbét. Ha ennyire utálod, akkor tényleg töröld le és játssz mással és ne sírd tele itt a fórumot. Én lassan elérem a 10k csatát, de még mindig fáj egy kicsit, amikor a nálam nagyobb tier-ben játszók eltaposnak, mint a gyalogbékát, de ez a játék része. A következő csatában majd én leszek a toptier... Ja, és 4k csatáig nem volt gold-om, prém fiókom és prém tankom, mégis eljutottam oda, ahol most vagyok. Na persze én elkövettem egy olyan megfontolatlanságot, amit te nem: sírás helyett nyomtam még egy-két csatát...
    Szóval, vagy változtass a játékhoz való hozzáállásodon, vagy próbálj meg valami egyszerűbb játékkal próbálkozni (pl. pasziánsz).

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák