Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Tomi0703 #93267 üzenetére

    Fene vinné el, akkor nem sok időm volt, az aranyakat is csak néhanapján szedtem össze.
    Sebaj.
    Van egy érdekes észrevételem önmagammal kapcsolatban, nem tudom ti tapasztaltatok-e már hasonlót magatokon. Szóval nagyon imádom a CDC-t, nem vagyok überpró vele, nagy átlagban éppen a hp-mat sebzem le, de akadnak jó köreim is. Aztán amióta megvan a T-44 a maga páncáljával, ami azért tud pattintanu nem keveset, szóval azóta elfelejtettem a CDC-vel játszani. :-D Állandóan szétkapnak. Szóval a kérdésem, hogy nálatok is van ilyen, hogy egy tank/tanktípus jtéka "beleég" a kezetekbe és mással már nem is érzitek annyira? Aztán lehet hogy én vagyok núb. :-D
    Ja amúgy ha már T-44 és pattintás, hát sírva röhögtem tegnap a (bőven)zöld Type-59 háromszor pattant rólam egymás után, és csak golddal tudodd kiszedni. :-) Pedig nem is csak vele voltam elfoglalva, volt egy lila CDC is (szakaszban voltak), meg valamelyik T-34-es nyolcas prém med, fájtak a 400-as puszik a hátamba. (Mines, fentről indultunk, de gyorsabbak voltak, csak a domb lábánál csipegettem, utolsóként szedtek ki.)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák