Új hozzászólás Aktív témák

  • munnergep

    senior tag

    válasz AlexWolf #8965 üzenetére

    Örülj neki, hogy ez a tapasztalatod. Mivel a heavy tankokról leszoktam (nem birom, ha valami lassú, dögmindegy mekkorát sebez, meg ha kidugtam az orrom, már jött az áldás), ezért mostanság med és light tankokkal szoktam menni. Ezekkel nincs bajom se az MM-el, se az artyval, semmivel.
    A t-71-el simán kivégzem az artykat egymás mellett, addig a t-50-2-vel már nem igazán, mert nagyon piciket sebez, addig 4 arty rám fordul és szórják az áldást. Tehát ezt az egy tankot tényleg csak felderítőnek használom. Volt már vele 6000 feletti felderített sebzés, de az átlag az nagyon minimális. Pedig tényleg mutatok mindent, mert a sebessége meg van hozzá. De nem úgy, hogy 20 mp alatt átrohanok és vége, aztán rinyálok, hogy miért nem lőttek ki senkit a csapattagok, hanem szépen várok mindig amíg az arty elhelyezkedik, aztán derítek.
    Kb. 3 hónappal ezelőttig ez tökéletesen működött, de azóta valami történt és tök feleslegesnek érzem. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Új hozzászólás Aktív témák