Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz rlazol #80752 üzenetére

    Forrást akarsz?
    Kérdezd meg a fórum lakóit. Szerinted 10-ből hányan válaszolnának igennel vagy nemmel?
    .
    1. 0,76-os spot átlag a kempelőkre jellemző?
    2. 50 csata egy tankkal elég ahhoz, hogy kijelentsük a WR% és sebzés átlag nincs összefüggésben?
    3. 6K csata és 1K WN8 elég arra, hogy minden csataszitura tudjunk azonnal tanácsot adni?

    Az én tippjeim:
    1. 80% igen
    2. 90% nem
    3. 80% nem

    **
    (#80782) rlazol
    "csak az a gondom, h a szubjektív véleményed (52-53%, 6000k, 300k...) olyan formába öntöd és úgy véded, mint a szentírást."

    Ez szerintem szándékos ferdítés a részedről, mert konkrétan leírtam hogy mint gondolok ezekről a számokról, és az - ha valaki nem akarja félreértelmezni - pontosan az ellenkezőjét jelenti annak amit írsz.
    .
    De ha nem sikerült eddig felfognod, akkor leírom, hogy szerintem nem szentírás sem a véleményem, sem pedig az amit az irény számokról írtam.
    De mindenképp hibás vélekédésnek tarrtom, ha valaki úgy gondolja (pl. te), hogy jó és okos jáétékosként is lehet gyenge stat eredményt produkálni.
    nem lehet.
    És vannak olyan határszámok amelyek tapasztalati úton alakultak ki, nincs konkrét definiciójuk, nincs forrásuk, és nincsenek tudományosan alátámasztva, biztos pontatlanok és szubjektívek, de mégis használhatóak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák