Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #74988 üzenetére

    Mindjárt megnézem, hogy ad-e plusz xp-t. A napi 2x-3x-5x az valahogy trükkösen van megoldva amennyire én tudom, hogy csak az alap xp-hez ad 50%-t, de mondjuk akkor is kéne 2,5x adnia meg a gyorsított képzés a leghátsó legényre 5x-t kéne adnia, hm, kiderül és remélem kárpótolnak valamivel az elveszett xp-k miatt. Mióta lehet ez így?

    Más. Egy tisztességes csata a kínai hetes medtől, kis tornyozás, sidescrap meg hasonlók, meg lehet látni tisztán, hogy hol kell gyújtani a togot (a másodikat amikor meglövöm), szépen leégett róla sok hp, mert ugye egy prém tankra a rohadt akcióban 1,5e kreditbe kerülő tűzoltót nem lehet ám feltenni.

    Map: Abbey T-34-1 2 726 (x2 minden nap az első csatáért) 37 390
    Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 2 726 Javitások: 3 128 Lőszer: 7 928
    Teljes: 26 334 WN8: 6 384 (100)

    [link]

    Serb isten ma megkönyörült rajtam, így zártam, csak pár tankon rakta rám a szopóálarcot, de úgy általánosságban jól ment, igaz a WR pont 50%, de amilyen ótvar csaták voltak a múlt héten, amikor tartott az ákció, már ennek is örülök.

    (#74996) Szasinka Az a baj veletek, hogy mindent kisarkítva néztek, mert úgy egyszerűbb, nem kell összetett dolgokon gondolkodni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák