Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Kean_Sorbo #7002 üzenetére

    Nekem is volt tegnap este két afférom.

    Az elsőben bokorban bújva sniperkedtem, szépen csipegetem az ellen HP-ját, egyszer csak célzókör nagyon megnő, test rezonál, kis sérülés. Csapattárs kb. 40-nel gallyra belém jött oldalról, gondoltam tévedni emberi dolog, bár neki tutira látni kellett volna...
    Vissza a "menetrendbe", 1 perc múlva pontosan ugyanaz lejátszódik, csak most a másik irányból, és épp aktív célzásban voltam, mire összekaptam magam, célpont eltűnt.
    Ekkor már kicsit ideg lettem, kapott egy taslit kb. 100m-ről, megfordul, és visszalő.
    Egy mellé, kettő mellé, három mellé, erre odajön, közvetlen közelről belém lő, majd megy a dolgára. Ekkor már vártam mire eltávolodik, és onnan kapott még két taslit! :P
    Nem pusztult meg, nem is akartam. Aki rohangászva akar spotolni, ám tegye, de azért ilyen szarvashibákat ne kövessel el, hogy 2 percen belül kétszer pontosan ugyanott fullra telibeveri azt, aki nyugodtan áll egy bokorban, és tüzelget....

    A másodikban a tier legalján voltam Matildával, úgyhogy őriztem a két artinkat, hárman mindenkitől távol a sarokban, egy az egyben meg is mentettem őket egy scouttól, és egy kicsit leharcolt heavytől, aki eljutott hozzánk. Állás 12:6 az ő javukra, és már 60-nál tart az encounteres bázisfogalás, erre az egyik arty; menjek ki (a csiga) Matildával a sarokból középre spotolni; mondom erre; bocs de egy, túl lassú vagyok, kettő ezt már úgyis buktuk, inkább őrizlet tovább titeket....
    99-es bázisfoglalásnál sunyin telibever hátulról - hála a Matilda páncéljának, csak fél HP ment le.
    Itt viszonzásra már nem maradt idő, csak jelentésre - talán ér valamit....

    Végtelen történet, ez van...

Új hozzászólás Aktív témák