Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz scyllarus #62063 üzenetére

    Nem ingázó gép. Angliába megyek, ha minden jól megy, és oda a nagy gépet nem tudom magammal vinni, ugyanakkor itthon se hagyhatom, mert mire visszajövök "megromlik". Ugyanakkor amíg odakint nem stabilizálódnak a dolgok, addig ott se vehetek asztalit, mert ha bukik a buli, vagy költözni kell, akkor az is csak nyűg. Szóval vagy noti, vagy valami nagyon elvetemült barkács ITX lesz a megoldás, csak mint mondtam már, amíg nem stabilizálódik a helyzet, addig nagy költségekbe se kéne vernem magam, egy bitang ITX meg elég drága muri.

    Arról nem beszélve, hogy nem hasraütésre raktam össze ezt a gépet. Terv szerint akkor cseréltem volna, mikor már DDR4-es vasakat lehet venni.

    All-in-One-okkal meg az a baj, hogy amit linkeltél, ott egy középkategóriás VGA (GTX x60) ott kezdődik, hogy 360k és ott végződik, hogy 700k. Azért laposokkal egy 760M-et ennél jóval olcsóbban meg lehet úszni.

    Plusz, ha bevállalnám, hogy AMD proci, akkor 280k-ért már R9 M290X is jöhetne, csak az a fránya Richland APU... :W

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák