Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz gyenesmartin #62051 üzenetére

    "A t25/2-es álcája jobb lesz majd valamivel? Az ágyúja gondolom nem."

    Nem lesz jobb, rosszabb lesz. A hellcatnak meg a T49-nek (meg sok más tanknak) fenomenális az álcája.

    Ez "user error" lesz, ha állandóan spotolnak. Nyilván kell rá festés meg álca skill, de egy 300m-re levő kv1 nem fog téged spotolni, ebben egészen biztos lehetsz, hacsak nem rakott rá binot a játékos és nincs monster legénysége, ami így nagyon ritka. Nekem mondjuk mindig van bino minden tankonom, de ahogy nézem nagyon ritkán foglalkoznak a látótáv növeléssel a játékosok.

    Esetleg nem a kv1 spotolt, amit az aktuális helyzet kielemzésével lehet megérteni.

    Pl. a T49-el őrületbe kergetem ezeket a vaksi nehéz tankokat, egyszerűen nem bírnak spotolni. Soknak van lövés irány jelzője és jön felém, amivel elköveti a hibát, hiszen pl a kv1 szemből alul könnyen belőhető. Cikk cakk-ban kéne jönniük, de egyrészt lassabb, másrészt meg akkor meg leszedem a láncát könnyebben, szóval nem jó ez sehogyan sem. Ha adok kólát a T49-nek, akkor 425m a látótávja mozgás közben, szóval ebből lehet sejteni, hogy mennyi esélye van pl a kv1-nek a maga 310m látótávjával és pocsék kamo értékével. Volt olyan szerencsétlen sand riveren, aki elől folyamatosan hátráltam és közben mindig lőttem, majd megőrült, hogy már mennyit jött előre és még mindig nem lát meg :)

Új hozzászólás Aktív témák