Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz dfsz34 #53645 üzenetére

    Nagy kár mert biztos téged is húztak már ki a sz@rból tüzérek.Nem véletlenül írkálják a csetre is hogy arty help meg tűztámagatást kérne ide-oda.

    Valóban,nem egy klasszikus támadó egység de azért tud meglepetést okozni 1 vs1-be is. ;]

    A múltkor (S-51-el voltam) letámadott egy full hp-s jagdtiger,elbújtam egy ház mögé.Átrongyolt a házon és ahogy megláttam szemből belelőttem,szegénynek addig tartott a csata. :DDD Közelre tudnak ütni,távolra a 7-800-as dmg a jellemző.Néha 1000 felett van,az már egy ritka jó találat,lehet örülni neki.

    Én ha tüzérrel megyek,igykszem felmérni hogy hova kell támogatás vagy nagyobb tűzerő.Nyílván ahol gyengébben állunk azt az oldalt fogom támogatni hiszen a másikon elméletileg erősebbek vagyunk.Figyelem a tankokat is hogy melyik mikor lőtt és kb mikor tud megint,illetve hogy melyiket kell hamarabb leszedni.

    Például ha a csapattársa(i)m harcol egy full hp-s maus illetve egy 600-as foch ellen akkor nem a maust kezdem aprítani hanem kiszedem a foch-ot hogy a csapattársam letámadhassa a maust.

    Az esetek többségében bejön de így is a csapaton múlik a java.

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák