Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz sutyi^ #49776 üzenetére

    Hull down-ban lévő ellenségek gyenge pontjánál szokott nagyon idegesítő lenni, sok-sok lövést nem tudtam bevinni emiatt.

    Ellenség beáll pl. egy domb mögé hull down-ba, közepes, vagy nagyobb távolságban.
    Kidugja a fejét, kilátszik a kupola; ráviszem, rávinném a célkeresztet, de az egyszerűen "odatapad" a domb horizontjához, és így nem tudom lőni a megfelelő helyen.
    Ha ennél feljebb viszem, akkor egyszerűen "ugrik egy nagyot", és jóval a kupola fölött áll csak meg. Ha innen megint lejjebb akarom vinni, rá a kupolára, akkor megint ugrik egy nagyot, és rááll a domb vonalára, ami már a kupola alatt van - mintha pont ki akarna tolni velem, hogy azt a vékony horozontális "sávot", ahol a kupola elhelyezkedik, ne tudjam belőni.

    Jimbot használok, és pl. QB streamjein egyszer sem tűnt úgy, hogy ez vele előfordul, és ő nem használ célzómodot, ezért gondoltam, majd a 9.0-ban kipróbálom nélküle, de pl. HáGé kolléga írta már, hogy alap célkereszttel is előfordul, mert egyszerűen bugos a játék.

    Gondoltam, azért megkérdem még mástól is, gyűjtöm az infókat addig is.
    Köszi a választ! :R

Új hozzászólás Aktív témák