Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Srácok, nehogy már egymást marjuk ezen a nyomi játékon. :N Ezer éve írkálunk ide egymásnak okosságokat, hülyeségeket, hagyjuk az "anyázást" a játékon belüli csetre. :R

    Pont ezt írtam hogy annyira változó a játék és a körülmények hogy néha a legegyszerűbb küldetések is sokadikra sikerülnek. Ettől senki sem lesz kevesebb. Ez a legidegesítőbb én tudom de ha nem lehet akkor nem lehet. Játszani kell és egyszer összejön. A nyerj meg X csatát egy baromság ezt mindenki tudja mert nem lehet egyedül megcsinálni. A spotolás, sebzés, meg pár csatával megoldható, főleg ha van hozzá megfelelő tank és legénység.

    Szóval Gyuri27 ne húzd fel magad, nem ér annyit egyik játék sem, főleg nem a wot. Ha adott nap nem élvezed, nem áll melléd az RNG akkor hagyd vagy játsz csak úgy "viccből". Szoktam én is hülye helyekre menni, hülye dolgokat próbálgatni. :DDD Vagy csak indítsd el a kedvenc sorozatod és nézzed ahelyett hogy a wot miatt betegre idegeskeded magad.

    Hányszor volt nekem is hogy jól felmérgelt, és amikor felálltam a gép elől rendesen zavart hogy nagyon hülyén viselkedtem játék alatt. Ahogy felállsz a gép elől semmissé válik az egész. :K

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák