Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz galervin93 #247738 üzenetére

    Ilyesmi is tervben volt a crew 2.0-ban, de a népnek nem tetszett. Ott az volt, hogy kiképezted a legénységet mondjuk a Tigrisre, aztán aranyért ráképezhetted ugyanazt a legénységet Királytigrisre vagy akár az E75-re is. Ha jól emlékszem 3 tankra. De csak egyező nemzet és tankosztály esetén ment büntetés nélkül, tehát a Tigris legénységét nem képezhetted Pantherre is mondjuk.

    Vettem még 25 ládát, amiből nyitottam a Gsort meg a TigerMaust. Egyetlen skint se sikerült megszerezni, pedig a Tyrnek örültem volna. Egyelőre a ládás tankok közül az Objecttel játszom viszonylag sokat és azt mondom, hogy egy nagyon jó tank, a páncélja nem mindenható, de azért sokat fel tud fogni, a löveg meg fenomenális. Az XMMF-el is játszottam pár csatát, ha nagyon hulldown vagy akkor működik az armor egyébként nem, a löveg szintén nagyon pontos. A Type63 egyelőre nagyon nem tetszik, szerintem ezt nem nehéz tankként kell használni, hanem inkább valami sniperként. A maradék kettő tankot még fel se szereltem.

Új hozzászólás Aktív témák