Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz mefistofeles #24408 üzenetére

    Ugyanazt az ágat húztam én is, a T28-at is szerettem, eléggé papír, meg túl hosszú, de legalább gyors, és a Tierjében viszonylag erős és pontos az ágyúja. A KV1 közönségkedvenc Heavy, ahogy vendingo is írta a sok noob nem tudja hol kell lőni (néha még én sem amikor ellenfélként jön :D ), ha csak a tornyodat dugdosod ki mindenhol örömmel fogod nézni a szürke kifliket ahonnan a lövések jönnek, meg a jó kis lepattanó hangokat :) 110mm minden oldalról a torony, 2 Tierrel odébb is ritkák az olyan heavy-k (akármelyik országból) amik ilyen vastagok fent. Csodát tőle se várj amíg nincs kimaxolva (addig élvezd a sok lepattanót), de utána egy olyan tankod lesz amit könnyű megszeretni. Kellően erős, iszonyatosan pattintós, és még egész gyorsnak is mondható. T6-ban ajánlom a T-150-et hasonló páncélozottsággal mint a KV1, de azzal is szenvedés az elején, esetleg ha gyorsabbra vágysz picit erősebb ágyúval akkor KV-1S, de az papír felül. (Bár állítólag nerfelve lesz a top ágyúja valamikor).
    Azon a vonalon még maradt a KV2, ami szerintem őrülteknek való (nem is gyakran találkozni vele), van egy atomot eregető ágyúja ha kifejleszted, de ezen kívül elég papír, és a böszme nagy tornyát könnyű eltalálni. Én csak naffejűnek hívom :D

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák