Új hozzászólás Aktív témák

  • Arpee78

    senior tag

    válasz Kelvin #2310 üzenetére

    Számos ilyen összefogó leírást találtam és olvastam. Könyvtárnyi gyűjteményem van ezekből és katonai kézikönyvekből. Ennek ellenére az említett témakörben(4-es pont) ezidáig nem találtam egy teljes, jól elkészített és sallangoktól mentes leírást. Nemhogy angolul, de magyarul sem.

    A külföldi és magyar oldalakon található guideok és videók tartalma csak egy-egy részletét tartalmazzák a témának, de sok olyan dolog van amiről sehol nem tesznek említést, pedig tudom, hogy létezik. Ugyanakkor rengeteg a felesleges átfedés. Aki e témakörben akarná kikupálni magát, annak rengeteg videónézés és olvasás után is egy hiányos tudás jut, egy rakás felesleges ismétlés mellett.

    Elmélet és gyakorlat. Elmélet ami leírható, elmondható, lerajzolható és ezen módon megtanulható. Ilyen a videóban az IS-8 kilövése előtti megtévesztő manőver. A gyakorlat, a renget ilyen apró trükk használata, avagy nem használata. Megérezni, mikor mennyi előnyt ad, ettől függően eltérő arányban építeni be játékba. A skill gyakorlati oldalát sokkal inkább a játékosnak kell megszereznie, de ez sokkal könnyebb egy megfelelő elméleti tudás hátterével.

    (#2315) Csabi04
    Noobmeter Ironcsabi04
    Jó-átlagos vagy, a csaták számához mérten.

    WN7 Scale
    This is the current scale for the WN7 Rating:
    WN7 Rating Key
    Under 500 Very Bad
    500 to 699 Bad
    700 to 899 Below Average
    900 to 1099 Average
    1100 to 1349 Good
    1350 to 1499 Very Good
    1500 to 1699 Great
    1700 to 1999 Unicum
    2000 and Above Super Unicum

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák