Új hozzászólás Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    Csináltam egy kis statisztikát én is a karácsonyi időszakról.

    Két accot kezeltem, Moyzát és TheBraveLiont. Igyekeztem a karácsonyi szezonban minden nap megcsinálni az összes küldetést, mexerezni az összes kis dobozt és küldhető ajándékot. Ez majdnem maradéktalanul sikerült is, egyedül december 24. maradt ki, a többi nap mindent megcsináltam mindkettőn.
    Ami csalódást keltő: így sem lett meg egyik felhasználón se Antonov, a speckó kapitány, hogy minden nap - december 24. kivételével - elküldtem az ajándékokat. A maximum az volt, hogy néha 2-3-4 kis dobozt kaptam jutalomként.

    A többi adat:

    Moyza:
    66 nagy dobozt vettem/kaptam.
    12 tank.
    4 db tier8 tank (+4 kompenzálódott)
    4 kisebb ajándéktank
    4.400.000 kredit
    58650 arany
    3 db 3D-s festés

    TheBraveLionOFFJudah:
    86 nagy dobozt vettem/kaptam.
    17 tank.
    4 db tier8 tank (+5 kompenzálódott)
    5 db kisebb tank (+3 kompenzálódott)
    4.100.000 kredit
    68550 arany
    6 db 3D-s festés

    Azért azzal együtt, hogy van némi különbség a két acc ajándékmennyisége között, összességében, amit másoktól hallottam, az alapján mindkettőn nagyon szerencsés voltam.

    Decemberben nem számoltam a kis ládákat, de azt csináltam, hogy újévtől nem bontottam ki, amiket küldtetek és, amiket szereztem a napi küldikkel, hanem most, a legvégén bontottam ki mindent.

    Moyza 328, TheBraveLion meg 318 kis dobozt szerzett. A kettő közötti különbség az ajándékozás miatt lehet, mert a küldiket egyformán megcsináltam. Ez ugye 9 nap mennyisége (január 1-9.), tehát átlagosan 36 doboz folyt be naponta, amiből a missionök 12-t adtak, tehát átlagosan 24 dobozt kaptam naponta ajándékként másoktól (vagyis valamivel kevesebbet, mert volt az a néhány, amit a játéktól kaptam a sok küldözgetésért). Miközben küldeni ugye csak 12-t tudtam naponta. Ezzel kapcsolatban írtam, hogy milyen szar érzés, hogy nem tudok annyit küldeni, amennyit kapok, de azért ez a küldözgetés ezzel együtt is jó buli volt. Antonov nem megnyerése egyébként azért is furcsa, mert a szezon, ha minden igaz, 32 napos volt (az Arnie-küldik alapján), tehát én 31x12x2, tehát 744 dobozt küldtem szét mindenfelé, ami azért elég komoly mennyiség. (Ja, és másnak a klánban, akiknek csináltam az Arnie-kat, és küldözgettem a csomagjaikat, szintén elmaradt. Pedig biztos, hogy másik 2-300-at küldtem el mások nevében is.)

    Na, de a lényeg, hogy a kis dobozok nyitásából ez esett be tegnap este:
    Moyza (328):
    2.000.000 kredit
    10 db kicsi legénységi könyv
    Maradt 181.500 töredékem.

    TheBraveLion (318):
    1.750.000 kredit
    14 db kicsi legénységi könyv
    Maradt 142.940 töredékem. (Viszont befejeztem az összes korábbi év gyűjteményét, szóval ott elvertem még kb. 60-70000 töredéket.)

    A fenti adatokból nagyjából saccolható, hogy pusztán doboznyitogatásból kb. 5-7 millió kreditet és 25-35 db 20k-s legénységi könyvet kapott, aki aktívan végigcsinálta a karácsonyi szezont.

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Új hozzászólás Aktív témák