Új hozzászólás Aktív témák

  • magyargyerek

    tag

    válasz SoulReaver #22844 üzenetére

    "El kellene kezdenem egy med ágat is most már.. Csak olyan sok idő , mire eljutok pl t-54 ig.. Rögös az út, mert szinte csak hevyvel tolom,"
    Nem tudod mit hagytál ki. Az orosz medek a játék legjobb, legélvezetesebb tankjai ha kedveled a gyors játékot. Én régen Td párti voltam de most hogy kihúztam KV-13-tól indulva felfelé, T-43, majd jött a kedvenc a T-44. Isteni egy tank. Most hogy volt két hétig a 30%-os kredit hozam plussz, végigvittem T-54-ig. Szinte farmoltam a kreditet annyira sokat termeltek. Egy állat tank a játékban. Hatalmas élmény vele menni. Vársz a csata elején vele, oda-oda szúrkálsz, nézed a térképet mint egy éhező, vadra váró oroszlán és a nagy tankokat levadászod hátulról mögé osonva, vagy oldalba kapod öket. Gyorsan tölt, nincs tár de nem is kell ennek. T-44-et el sem adtam mert nagyon szeretek vele forgolódni. Villámgyors és ha kell oldalt és hátulról adja a döfést. A T-44 és a T-54 a játék legélvezetesebb tankjai. Ezeknél éreztem hogy buli a játék és nem csak szenvedés, kinlódás mint más tankoknál. Más érzés, nem az a 800-at odavágok és lerepül a fél élete vagy még több mint a TD-vel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák