Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz pRoject22 #225101 üzenetére

    Tavaly decemberben a karácsonyi eventnél az utolsó dolog amit a küldetések adtak az a Chuck parancsnok volt, van rajta alapból asszem 3 képesség meg 1 választható, a hangja rohadt irritáló viszont

    Popey37: Nem, nem mondhatja, az STB egy nehéz tank, szar játékos kezében semmit nem ér, nagy elvárásokért járjon nagy jutalom. A goldot leszarom, az engem nem érdekel. Ez egy tetves nyomorult játék, ahol rá vagy kényszerítve használd. Pld 2 hulldown STB-1 közül az nyer, aki előbb tölti be a goldot, ha mindkettő goldozik az RNG dönti el.
    És én meg nem értem ezt, hogy játék része fogadd el, nem, kibaszott szar, utálom, rohadjon meg attól még mert a játék része még lehet kritizálni. Amúgy én csak tetves szar artyval játszok amit én jobban utálok mint a célpontom szóval egy szava nem lehet ellenem senkinek, ha nem kényszerítenének rá a küldetések nem mennék egy büdös meccset se többet disznóval

    Aljasvip: Hát rohadjanak meg a medek akik töltik a goldot a kurva nehezekre amiknek a 3 pixel magas kupoláját is csak 40% eséllyel viszik be
    Majd ha 150m-ről nem a célkeresztem 15%-át teszi ki egy kupola akkor megkockáztatom az AP-t addig meg nem, nem fogom szétkúrni a saját esélyeimet

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák