Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Baltazár123 #222660 üzenetére

    Ha ügyesebb vagy t10-ben, akkor azért nem feltétlen kezelhetetlen a credit veszteség. TVP-vel toltam ma, 13 csatám volt, és olyan 150k mínuszba jöttem ki a végére prémium fiók nélkül. Nem használok se goldammot, se pótkaját. A fogyóeszközök a depóból mennek, de javítóból meg eü készletből csak kicsit használok, és akciósan veszem, az automata tűzoltót meg adják. A nagy javítót meg a nagy eü csomagot el szoktam adni, abból kijön 6 kicsi akciósan. 2200-as átlagsebzésem és 350 assisstom volt. Sajnos a winrate nem alakult valami fényesen, szóval ott még lehetett volna valamit visszahozni a javítási költségen. A lőszerrel nem spórolok, ha úgy érzem simán megy a négyes tár blindshotra is. Ezzel is lehetne spórolni, mert elég alacsony a hatékonysága. És ugye a napi küldetésekből simán lehet 50-60e-t összeszedni, vagy még többet is, attól függően mit ad. Azt mondjuk nem tudom beleszámolja-e a napi creditbe a statisztikában. Egy hete játszom tvp-vel, és több creditem van, mint a hét elején volt, szóval a különböző ajándékok, meg az egy-két nap prémium simán kompenzálja a veszteséget. Plusz ha mondjuk kapsz egy nap prémiumot, és akkor csak prém tankkal tolja az ember, simán el lehet lenni free to play-ben is. Én eddig csak a játék legelején fizettem egyszer a wg-nek, mert kellett három garázshely, akkor nagyon szűken mérték a garázshelyeket, most meg már azt is szórják. Ezen kívül egy fillért nem fizettem nekik.

Új hozzászólás Aktív témák