Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz dualface #212419 üzenetére

    Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy a nagy díszek nem dobnak a hangulati szinten, csak a credit szorzón. Épp az lett a gyanús nekem is, mert úgy emlkékeztem én is, hogy azok is számítanak. Aztán jól meglepődtem első nap, amikor kibontottam az összes ládikát (évfordulós láda, twitch drop ládák, Chuck küldi, napi küldik), és felpakoltam minden díszt, majd amikor felraktam az évfordulós ládából kapott nagy díszt a helyére, akkor nem változott semmit a hangulati szint. Aztán amikor az első hóangyaltól kapott dobozban szintén volt egy nagy dísz, akkor azt is a helyére raktam, és akkor sem nőtt a szint. De nem baj, mert legalább két nagy dísz már megvan, nem kell craftolni.
    Viszont nekem valamiért az RNG nagyon a Lunar csomag felé húz, mert az első napi boxokból mindössze 3 Christmas díszt kaptam, kicsit többet a többihez, a Lunarhoz viszont 17-et. :Y Első nap! Szóval egyelőre arrafelé indulok, hátha sikerül kifullozni. Amúgy is bejön a pandás álca. :)

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák