Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Angel1981 #21166 üzenetére

    A fosch 155-t mondták még.

    Mondjuk most pont nem megyek semmilyen kilencessel és tízesből is csak az is7, (mert a top legénységekkel most éppen másik ágakat húzok) ezért annyira nem zavar a fosch155. Az is7, ha jól helyezem akkor bármit tud pattintani és volt, hogy rám lőtte a teljes tárat a fosch, közben kapott egyet meg rá akartam menni utána, csak volt ott több más tank is. Próbálom nem mutatni az oldalamat vagy a hátam és akkor azért nem annyira könnyű meglőni. Mondjuk ha már az is7-t említettem azért sokszor nem értem, hogyan működik a páncélja. Van, hogy szó szerint senki nem tud meglőni, de annyira, hogy egyedül maradok Erlenberg-nél védeni a bázist 7 ellenséggel szemben, de szerencsére ebből 4 jön a hídnál a másik három meg nagyon messze van a bázis oldalán és az idejük kevés. Beálltam közvetlenül a ház mellé a hídnál úgy, hogy az alja lefele állt, tehát nem tudják a gyenge pontot lőni. A hegytetőn két félős mesterlövész és két tank támad szemből. A 4 tank folyamatosan lőtt a hátralevő 2,5 percben és nulla sebzés, közben én kilőttem kettőt, meg a hegytetőn lapuló "mesterlövészt" is pofán lőttem egyszer (rácseszett, mert van optikám és messzire ellátok). A gond akkor kezdődött, amikor odaért egy is8 a hátamba, de a varázspáncél segített, mondjuk picit forgattam rajta, talán az is segített, de kétszer lőtt rám oldalra, szinte merőlegesen és nulla sebzés, írta is, hogy wtf én meg szépen kiszedtem. Kaptam is érte spéci medált, hogy egyedül maradtam ötnél több ellenséggel és győztem. Máskor meg bármi meglövi, de annyira, hogy pl e100-nak minden lövése betalál és nem he volt, talán gold, de nem hiszem, na az hogyan azzal a pennel?

    Túlságosan irányított a szerencse ebben a játékban. Most nem kockáztam végig, de az is8-nak a két lövése be kellett volna, hogy találjon és érthetetlen, hogy pattintottam. Akkor éppen minket választott a program akiknek szerencsésnek kell lennie.

Új hozzászólás Aktív témák