Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    Sziasztok

    ~1,5 év után megint felraktam a wot-ot. Jó sok minden változott.... bár a játékosok többsége még mindig nem használja az eszét. :C

    "Újratanulás" miatt csak 5-ös szinten játszottam mert sok új jármű került be azóta és a térképeken is módosítottak ahogy láttam. Tök új a felszerelések megoldása, próbálgatni kell melyik áll kézre legjobban egy adott járművön. Sok dolog van beépítve a kliensbe, nem is raktam fel modpackot. Nem mertem feljebb menni. Ezen a szinten észbontó amit művelnek, remélem 8-9-10-ben már jobb a helyzet. :C Senki nem mer 1 lövést sem felvállani hogy utána 3-an 4-en bedarálják azt az egy védekező tankot. :N

    11 kört mentem, egyelőre elég volt. Ennyi kihagyás után persze nem játszottam túlzottan jól mégis magas WN8 értéket kaptam amit nem tudok hova tenni. :F :Y A büdös életben nem tudtam így játszani, akkor sem amikor aktívan wot-oztam és értelemszerűen most sem tudok. Ja és baromi sok event van, szinte már követhetetlen hogy éppen melyiket csinálja az ember és mit kell hozzá teljesíteni. Néha egy kis szórkozásnak elmegy, de van jobb elfoglaltság is. ;)

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák