Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz popey37 #198080 üzenetére

    "ezen tankok tulajai sokat küzdöttek azokért a tankokért. én is fel lennék háborodva, ha valami csipás szemű csak azért mert apuci tolja pénzel olyan tankokhoz is hozzájutna amiér amugy meg kell szenvedni." - ez egy szempont, bár itt is "fájna" az illetékeseknek, ha pénzért lehetne olyan dolgot venni, amiért megküzdöttek. Nekik nem baj ha fáj, oké, fogadjuk el. Viszont nem értem akkor hogy az én szempontom miért ördögtől való, hogy az igazi pénzért vásárolható tankokat meg ne osztogassák már ingyé, mert az meg azoknak fáj(hat), akik dolgoznak a pénzért.
    Ha teljesen korrekt akarna lenni a rendszer, akkor tartania kellene magát következetesen ahhoz, hogy
    - kivett 10-es tankokat sem kredit, sem gold, hanem mondjuk kötvényért lehetne a fekete piacon is megvenni, kizárólag
    - prémium tankokat csak aranyért vagy pénzért (igaziért)
    - egyéb tankokat annak függvényében pénzért vagy kötvényért, hogy anno fizetni, avagy játszani kellett-e érte
    Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy megértem ha szent és sérthetetlen a reward- és nyereménytank, mert azért küzdeni kellett, ugyanakkor ha beraknak kreditért egy amúgy pénzért vehető prémet akkor meg pont azokat fossák pofán, akikből anyagilag megél a vállalat.
    Na meg persze irígy is vagyok, de az most mellékes ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák