Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Bobyjack #194053 üzenetére

    Szerencsés vagy.:)
    Az emberek, pár kivételtől eltekintve egyszerű lények, könnyen manipulálhatók, illetve az xvm esetében könnyen manipulálódnak. Mert ugye magunknak hazudunk a leghatékonyabban, és azt hisszük el a legkönnyebben, mert a mögé gyártunk ideológiát, míg a külső hazugság mögött húzódó elméletet nem ismerjük annyira.
    A lényeg, hogy a mások statját látó játékosok szerintem kb 80%-ára úgy hatnak a látottak, hogy máshogy állnak a csatához, mint ha nem látták volna. Ezt kár tagadni. Ha nem lehetne bennünket ilyenekkel átverni, és olyan könnyen el tudnánk vonatkoztatni, akkor nem lennének reklámok. De még szuperhősök sem. Azokat is azért alkottuk, mert ők azok, akik el tudnak vonatkoztatni az érzelmeiktől, és a kritikus helyzetben racionálisan tudnak cselekedni. Ezzel megmentve a lányt (vagy csatát).
    De mondtam, mindenkinek mások a preferenciái. Nekem az jött be, ha nem látom. Janónak az, ha minél többet lát. Ha valaki úgy érzi, nem befolyásolja, akkor egészségére!
    Peace! :R

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák