Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz wwenigma #189457 üzenetére

    Szerintem pofás lett az új map. Első két csatában keresni kellett, hogy mi, merre - talán még mindig van olyan rész, amit nem láttam -, de nekem többször dobta tegnap a rendszer egymás után. Én azt tapasztaltam, hogy a "B" bázist befoglalni nagyon nehéz, pláne, ha töketlen balfék csapatot dob össze a játék és a foglaláskor beállnak védekező pozíciókba és hagyják a Védekezőket begurulni egészen a spawn vonalig. A elég nyílt, ott többször voltam védő, egészen jól lehet gyűjteni a rangokat és a C-nél szintén. C bázisnál én legtöbbször kimegyek balra a felüljáró hídfőjéhez és onnan a bokor takarásából egész jól lehet lőni a foglalókat. Összességében eddig tetszik nekem.
    Nem vagytok semmik, hogy már a X-es szintnél jártok. Nekem az elérhetetlennek tűnik még novemberi utolsó hét végéig is. Tudom-tudom, hogy vannak a boost-ok, de ha 150 vagy 350 pontot dupláz az ember, mert olyan agyatlan barmokkal kerül össze, amit az imént le is írtam vagy, hogy foglalnak bázist, de senki nem mer a közelébe sem menni és hiába megyek spottolni, olyan távol vannak, hogy nem látják és nem tudják lőni a foglalókat, na ilyenkor nem nagyon tudnak gyűlni, emelkedni a rangok és pontok. :W :O

    #189459) Jokerdapro: én pont tegnap említettem a havernak szakaszozás közben, hogy a kerekes járgánynál hiába ír 80 km/h, mégis olyan, mintha cammognék. Erre mondta, hogy biztos azért, mert nagy a pálya. De akkor mégis csak kell lennie vmi "bugnak". Jaaa....neeem, biztos nem, mert a WG ilyet nem szokott csinálni, nem is fordult még elő hasonló probléma sosem. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák