Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz vepe #186790 üzenetére

    Igen ez így van. Annak idején, mikor elindult a másik, akkor nagyon sokan azt várták, hogy na majd EZ ledönti a trónról a WOT-ot. ez nem vált be talán azért, mert
    1. a WOT már akkor több éve futott és hatalmas tankos rajongó tábort vonzott magához
    2. annak ellenére, hogy többen elkezdtük a másikat is, szerintem többen belátták azt, amire én is jutottam, hogy a WOT-ban akkor már nagyon sok idő (és pénz) volt bele ölve és mivel nincs annyi időm, hogy minden nap játszak, ezért vagy megosztva az időmet tolom a két játékot, de akkor nem haladok értelmesen egyikben sem vagy csak az egyik mellett letéve a voksot egyet tolok tovább és ez nyilván az előzmények tükrében a WOT lett.

    Így a másik is szépen lassan kezdte elveszíteni a játékosok zömét és lehet, hogy még megy, de szerintem közel sem olyan játékos bázissal mint a WOT. Ami tegyük hozzá szintén szépen megcsappant az utóbbi évek során, mert emlékszem, hogy voltak olyan időszakok, amikor a 2 szerveren voltak fent 200K vagy feletti létszámban, ma meg kb jó ha vagyunk fent 70 ezren a kettőn együtt.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák