Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Nekem masfel ev kihagyas utan a kerekes jarmuvek tunnek a legnagyobb valtozasnak a jatekban. Konkretan szetcseszik a taktikazast azzal, hogy mar csata legelejen atrohangasznak es bevillantjak az egesz csapatot. Mire eler az ember a fontos poziciokig mar megszedtek a sniperek/arty-k/kerekesek. Raadasul iszonyat sok lovedeket benyelnek sebzodes nelkul.

    Szerintem karosan hatnak a jatekmenetre, nem szeretem oket, jobb volt/lenne nelkuluk.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    XVM temahoz: en orulnek ha kivennek mert tovabbra is kapom az arty fokuszt indokolatlanul ami valoszinuleg a tul hosszura nott e-peniszem okozza. En abban bizok ez megszunik ha vegre kiveszik/kitiltjak a jatekbol.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Alapjaban veve tetszik a jatek tobbi resze, nagyon sok hasznos fejlesztes bekerult, rengeteg kuldetes van + extra dolgok jarnak prem fiokert. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák